SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bugün gazetesinden Engin Verel, sarı lacivertli takımdaki transfer çalışmalarıyla ilgili iddialarda bulundu. Kaleci Volkan Demirel’in yerine yabancı bir file bekçisi birinci kaleci yapılmak isteniyor. Volkan ya kulübede kalacak ya da gidecek. Gökhan Gönül, Caner Erkin, Alper Potuk ve Mehmet Topal'ın yeri garanti. Emre Belözoğlu ile talipleri olan Diego’da belirsizlik var. Sow’u da isteyen kulüpler var ancak Aziz Yıldırım Sow’un kalmasından yana.

MIROSLAV STOCH DÖNÜYOR Birleşik Arap Emirlikleri’nden Al Ain’de kiralık oynayan Stoch’un geri dönmesi bekleniyor. Emenike, Kuyt, Webo, Kadlec, Alves, Krasic, Meireles yolcu. Bursaspor’dan Fernandao ve Şener Özbayraklı transferi imza aşamasında. Aynı takımdan Ozan Tufan'ın da bitirilmesi için mesailer sürüyor. Bence Bursaspor’dan alınacak futbolcuların başında Volkan Şen geliyor. Öte yandan Fenerbahçe, 7-8 tane yabancı transfer etmeyi düşünüyor.

İtalyan sportif direktör Giuliano Terraneo’nun başkanla anlaşması ilginç. “Samandıra'ya değil başkan, yönetici dahi girmesin” demiş. İlk şartı bu. Ne kadar profesyonel olduğu ortada. Aziz Yıldırım, şike davası sonrası başkanlığı bırakacağı için tribünleri gruplara açtı. Ali Koç, başkanlık koltuğuna oturacak. Yıldırım, Terraneo’nun şartını bu nedenle kabul etti zaten.

Yayınlanma Tarihi:09:42,