SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bülent Uygun’dan bomba açıklamalar

Katar'ın Umm Salal takımında teknik direktörlük yapan Bülent Uygun, Katar basınına önemli açıklamalarda bulundu. Bülent Uygun Katar futbolu ve hedefleri hakkında konuşurken transferle ilgili de flaş sözler sarf etti.

Güncellenme: 16:13, 01/06/2015
Bülent Uygun’dan bomba açıklamalar

İşte Bülent Uygun’un açıklamaları

“Şu anda bazı isimler üzerinde çalışıyoruz. Büyük ihtimalle Türkiye’den birkaç transferimiz olacak. Gökhan Töre, Mehmet Ekici, Emenike, Sneijder, Burak Yılmaz ve Mehmet Topal’ı Katar’da görmek istiyorum”

“TÜRKİYE VE KATAR DOSTLUK MAÇI YAPACAK”

“Katar ve Türkiye arasındaki güçlü ilişki benim Katar’da bir spor elçisi olmamı sağlıyor. Yakın gelecekte sadece futbolda değil birçok konuda işbirliği yapacağız. Futbolcu ve hocaların buraya geleceğini düşünüyorum. Daha sonra Katar ve Türkiye Milli Takımları bir dostluk maçı yapacak”

KATAR MİLLİ TAKIMI

“Her teknik direktörün hayali bir gün milli takım çalıştırmaktadır. Benim de tabii ki kişisel hedeflerimden birisi bu. Bir gün Katar Milli Takımını da çalıştırmak isterim.”

XAVI TRANSFERİ

“Al Sadd yöneticilerini tebrik ederim. Xavi gibi dünyanın en iyi orta sahalarından birisini transfer ettiler. Gelecek sezon daha çekişmeli ve zevkli geçecek. Bizim bütçemiz Al Sadd, Lekhwiya, Al Gharafa ve Al Arabi kadar yüksek değil. Katarlı bazı milli oyuncularla görüşüyoruz. Elimizden gelen en iyi transferleri yapacağız.”

ALDIĞI MAAŞ

“İnsanlar Katar’ın Türkiye’den daha çok para ödediğini düşünüyor ama doğru değil. Burası da Türkiye gibi. Her zaman Türkiye’nin en iyi 3 teknik adamından birisiydim ve çok iyi paralar ödendi. Burada da maaşımda çok radikal değişiklikler olmadı”

Sporx