SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Felipe Melo’dan taraftarı korkuttu!

Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, geçtiğimiz günlerde yaptığı ayrılık açıklamasının ardından kısa bir süre önce sürpriz hamleler yaptı.

Güncellenme: 18:52, 29/05/2015
Felipe Melo’dan taraftarı korkuttu!

Pitbull lakaplı yıldız oyuncu bugün kendine ait twitter hesabından Galatasaray’ın resmi hesabını ve Sarı-Kırmızılı oyuncuları takip etmeyi bıraktı.

Melo’nun listesinde İnter’in teknik direktörü Roberto Mancini kaldı.

YENİDEN TAKİP ETTİ

Melo’nun bu hareketi sosyal medyada “Ayrılıyor” yorumlarına neden olunca Brezilyalı oyuncu sarı-kırmızılı kulübün resmi hesabını yeniden takip etti.

MENAJERİNDEN AÇIKLAMA

Konu hakkında Melo'nun menajeri Jose Rodriguez'e ulaşan İtalyan basını çarpıcı ifadeleri manşetlerine taşıdı. Her futbolcu gibi Melo'nun da Inter gibi bir takımda futbol oynamak isteyeceğini söyleyen Rodriguez, “Ama Inter onu istiyorsa önce Galatasaray ile konuşmamız gerekiyor çünkü onun Galatasaray ile bir yıllık daha sözleşmesi bulunuyor. Henüz resmi bir şey yok ama Inter tarafından bazı kişilerle bir temasım oldu çünkü Mancini, Melo'nun takıma neler verebileceğini çok iyi biliyor. Inter'in bir ya da iki orta saha arayışı içinde olduğunun farkındayım. Bence Melo rahatlıkla Inter'de ilk 11'de forma giyebilir” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:15:36,