SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Kardeşi kardeşe düşman ederler’

Siyah-beyazlı kulübün başkanı Orman, camiada kendisine gösterilen tepkileri değerlendirdi ve Bilic ile yollarını ayıracaklarını söyledi.

Güncellenme: 20:36, 27/05/2015
‘Kardeşi kardeşe düşman ederler’

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, BJK TV’ye özel açıklamalarda bulundu. Vodafone Arena’daki ofisinde kulüp televizyonuna son günlerde yaşanan mali genel kuruldaki gerginlikler ve Bilic’in vedasıyla ile konuşan Orman, Hırvat teknik direktörle önümüzdeki hafta basın toplantısı yapacaklarını açıkladı.

Başkan Orman’ın sözleri şöyle;

“KARDEŞİ KARDEŞE DÜŞMAN EDERLER”

“Bu camialarda başkanlık yapmak çok zor. Burası öyle bir yer ki kardeşi kardeşe düşman ederler! Bunlar çok ayıp şeyler.. İlk olarak yönetim kurulu olarak konuşacağız ve seçim için karar vereceğiz.”

“ADALI’YI KIŞKIRTMAYA ÇALIŞIYORLAR”

“Serdal Adalı’ı listeme alıyormuşum. Ben Adalı ile hiç konuşmadım. Beşiktaş sahipsiz kalmaz diyorlar. Biz zaten sahipsiz bırakmıyoruz ki… Bazıları Serdal Adalı’yı da kışkırtmaya çalışıyor. Medyadaki söylentiler palavradan ibarettir. Biz buraya kazık çakmadık! İcraat yapmak için geldik. Bizim 1 yıl daha doğal süremiz var. Kongrede de gördüm. Genç arkadaşlarda heyecan var. Biz sandıktan korkmayız.

“GEREKLİ GÖRÜŞMELER YAPILIR”

“Ben hocayı görmedim! Ne raporu verecek… Bilic’in rapor verdiği iddiası doğru değildi. Giden hoca değil, gelen hoca rapor verdi. Ligi bize yakışır şekilde tamamlayıp, Bilic ile yollarımızı ayırıp önümüze bakacağız. Gelecek hafta Bilic ile basın toplantısı yapacağız. Gerekli görüşmeler yapılır, edilir! İnsanlar her şeye inanmasın. Ben oyuncum gidiyormuş! Kim sattı, kim gidiyor?

“Bu aralar Beşiktaş’ın gündemini abuk sabuk şeylerle meşgul etmesinler. 2 senedir çok dayak yedik! Kendi stadımıza dönmemiz lazım. En kısa sürede stadımıza dönmemiz gerekiyor. Bu yaz bu işi bitirmemiz lazım.”