SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den flaş karar

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğu ezeli rakibi Galatasatay'a kaptıran Fenerbahçe, 30 Mayıs Cumartesi günü sahasında oynayacağı sezonun son maçında olay çıkmaması için ilginç bir yönteme başvurdu. Aziz Yıldırım yönetimi, Okul Açık'tan sonra Migros Tribünü de kapandı.

Güncellenme: 16:59, 27/05/2015
Fenerbahçe’den flaş karar

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 30 Mayıs 2015 Cumartesi günü Kasımpaşa ile karşılaşacak Fenerbahçe'de, maç biletlerinin genel satışına 28 Mayıs Perşembe günü başlanacağı duyuruldu. Bilet fiyatları ise sarı-lacivertli taraftarları şoke etti.

PFDK DEĞİL, FENERBAHÇE KAPATTI Sezonun son haftasında olay çıkmasından çekinen yönetimin, Migros Tribünü için bilet satışı yapmaması dikkati çekti. Böylece bu sezon Okul Açık Tribünü’ne taraftar alınmayan Şükrü Saracoğlu’nda, bir tribünün daha Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’ndan (PFDK) herhangi bir ceza gelmemesine karşın kapanmış oldu.

Öte yandan Divan Kurulu, Kongre Üyeleri, Temsilci Üyeler ve Premium Kart sahipleri 3 adet bilet alabileceği belirtildi. Fenerbahçeli taraftarlar, Kasımpaşa maçını izlemek için en az 140 TL ödemek zorunda kalacak.

Söz konusu karşılaşma için bilet fiyatları şöyle belirlendi:

MİSAFİR TRÜBÜNÜ: 52,00 TL FENERIUM ALT-MARATON ALT A-B-H-I BLOK: 140,00 TL FENERIUM ALT-MARATON ALT C-G BLOK: 175,00 TL FENERIUM ALT-MARATON ALT D-F BLOK: 200,00 TL FENERIUM ALT-MARATON ALT E BLOK: 220,00 TL

Radikal