SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE / İrfan YİRMİBEŞ

Sarı-lacivertli kulübün muhalif üyelerinden Recep Özcan, Fenerbahçe’nin Geleceği Platformu’nun başkan adayı Murat Çelikel’in seçilmesi halinde herkesle barış sağlayacağımı dile getirdi.

Fenerbahçe kulübünün muhalif isimlerinden Recep Özcan, başkan adayları Murat Çelikel ile Fenerbahçe’nin  yepyeni vizyona kavuşacağını söyledi. “Fenerbahçe Geleceği Platformu” olarak Murat Çelikel’i desteklediklerini belirten Özcan, projelerini şöyle anlattı:

50 MİLYON DOLAR HİBE

-Bu arkadaşımız Fenerbahçe’ye gereken “her şeyi vermeye gelmektedir.” Sayın Çelikel’in oluşturacağı yönetim profilinin; tüm branşlarda ilgili kurum ve kurulların kararlarına ve rekabet içinde bulunduğu kulüplerin  haklarına saygılı, taraftarına güvenen ve seven, onları birbirlerine düşman etmeyecek, ötekileştirmeyecek, insani ilişkilerin merkezine sevgi ve barışı koyacak, mevcut yönetimin 50 milyon dolar borca soktuğu kulübümüzün borçlarını 18 ay içinde yapılandırma dahil ödeyecek ve dahli olan eski yöneticilerin sorumlulukları nedeniyle  kendilerinden yargı yoluyla tahsil edecek bir yönetim profili gelecek.

Projeden önce en öncelikli taadüt , başkan adayı Murat Çelikel ve arkadaşları seçi kazanıp mazbatalarını aldıkları gün, kulübün kasasına 50 milyon dolar hibe etmeyi taahhüt etmişlerdir.

KADRO YÜZDE 70 YENİLENECEK

Özcan takımı kamuoyunda antipatik gösteren oyuncuların derhal gönderileceği sinyalini verdi…

-Futbol takımızın antipatik görünmesi için ellerinden gelen gayreti gösteren bazı futbolcularımızın derhal sözleşmeleri fesih edilecek, futbol takımımızın önümüzdeki sezon 70’i oranında kadrosu yenilenecek, yeni sezon planlaması taraftar ve kongre üyelerinin görüşü alınarak yapılacak ve kamuoyu ile paylaşılacak.

Sadece ve sadece kendini dünyanın en önemli bay Yıldırım ve avanesi bize şampiyonluğu kaybettirmiştir. Sonuç olarak şunu söylemek isterim; Kulübümüz Yıldırım tarafından içine düşürüldüğü bu karmakarışık ortamdan sayın kongre üyelerimiz memnunsa kendisine, değillerse Murat Çelikel’e başkan olması için oy vereceklerdir.

Yayınlanma Tarihi:10:47,