SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta tuvalette kavga skandalı!

Düzce Türsan Tesisleri'nin tuvaletinde, 'Kapıyı sert kapattın' ikazı yüzünden başlayan kavgada Z.S. ve Y.S. darp edildikleri iddiasıyla Beşiktaşlı oyuncular E.A., G.Z. ve Y.T.'den şikayetçi oldu.

Güncellenme: 09:53, 26/05/2015
Beşiktaş’ta tuvalette kavga skandalı!

Ankara’da yapılan Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası Play-Off maçlarına katılan Beşiktaş Genç Kız Voleybol Takımı, Nilüfer Belediyesi ve Karşıyaka’ya aynı skorla 3-1 yenildi. Siya-beyazlı kafile, İstanbul’a dönerken Düzce’deki Türsan Tesisleri’nde mola verdi… Kapodakya’dan dönen ve aynı yerde mola veren 4 kız arkadaşla Beşiktaşlı oyuncular arasında tuvalette başlayan tartışma, kavgaya dönüştü.

İddiaya göre, Beşiktaşlı dört oyuncu Z.S ve ablası Y.S’yi darp etti. Darp olayına Beşiktaş takım otobüsünün şoförü de dahil oldu…

ÖNCE GÖĞSÜMDEN İTEKLEDİ!

Akşam’ın haberine göre; Siyah-beyazlı oyunculardan şikayetçi olan Z.S olayı şu şekilde anlattı: “Kapodokya’dan turdan dönerken ablam Y.S, kız kardeşim F.S ve ablamın arkadaşı E.A ile tuvalete gittik… Ben tuvaletten çıkarken kapıyı yüzüme çarptı. Ben de kapıyı sert kapatan ve karakolda isminin T.E olduğunu öğrendiğim şahsa, ‘Biraz dikkatli olsana’ dedim. Bir adım ilerledim arkamdan ‘Seni buraya gömerim, görürsün’ diye bağırdı. Sonra da beni göğsümden itekledi.

SARIŞIN ‘O…PU’ DİYE BAĞIRDI

Ablam takım arkadaşlarına ‘Arkadaşınıza sahip çıkın’ diye uyarıda bulundu. Ama askine sarışın olan bir kız, ‘O…pu’ diye hakaret ederek beni tartaklamaya başladı. Diğeleri de geldi. İsmini karakolda öğrendiğim G.Z. göğsüme tekme attı. Yere düştüm… Kız kardeşim beni kaldırdı ancak aldığım darbenin etkisiyle tekrar yere düştüm. Bu sırada içeriye otobüs şoförü girdi, elime vurarak ‘Siz kimsiniz ya’ diye bağırdı.

OYUNCULARDAN DAVACIYIM

Tesis görevlileri gelip kızları dışarı çıkarttılar. Takım görevlileri onları otobüse kilitledi. Bize ‘Takım yenildi, moralimiz çok bozuk, kusura bakmayın’ dediler. Jandarma gelip beni hastaneye götürdü. Beni darp edne 4 kişiden.” Z.S.’nin ablası Y.S. de benzer bir ifadeyle Beşiktaşlı oyunculardan davacı oldu.