SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaraylı futbolcu Yasin Öztekin, sarı-kırmızılı takımdaki ilk senesinde şampiyonluk yaşadığı için büyük mutluluk yaşadığını söyledi.

Sarı-kırmızılı futbol takımının doktoru Yener İnce’nin Galatasaray Adası’nda gerçekleştirilen düğününe katılan ve girişte basın mensuplarına açıklamada bulunan Yasin, “İlk yarı benim için çok kolay geçmedi ama çok çalışan biri olarak elimden gelenin en iyisini yaptım. Allah’a şükürler olsun ki ilk senemde şampiyonluk yaşadım. Takımıma verdiğim katkıdan dolayı çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’na kendisine verdiği şanstan dolayı teşekkür eden sarı-kırmızılı oyuncu, şunları söyledi:

“Hocama ayrıca teşekkür ediyorum. Bana güvendi ve inandı. Ben hiçbir zaman gitmek istemedim. Buraya çok çalışarak, fedakarlık yaparak geldim. Oynamadığım zamanlarda arayan kulüpler oluyordu, düşündüm de ama hiçbir zaman gitmek istemedim. Hocamla görüştüm ve o da bana ‘kesinlikle gitmeyeceksin’ dedi. Ben de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Çok şükür hem o kazandı hem ben kazandım hem de Galatasaray kazandı.”