SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Medipol, İstanbul Başakşehir ile 4 yıllık isim sponsorluğu anlaşması imzaladı. Turuncu-lacivertli ekip gelecek sezon Medipol Başakşehir Futbol Kulübü forması giyecek.

Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda yapılan imza törenine Medipol Sağlık Grubu İşletme Direktörü Özer Koca, Medipol Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabahattin Aydın, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ ve teknik direktör Abdullah Avcı katıldı.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Göksel Gümüşdağ, “4 yılık bir isim sponsorluğu anlaşması için buradayız. Gelecek sezon Medipol Başakşehir ismi ile anılacaktır. Medipol Üniversitesi’ne teşekkürlerimi iletiyorum. Medipol – Başakşehir iş birliğinin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Medipol Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabahattin Aydın ise, “Bu iş birliği kendi liglerinde liderliğe oynatan ve umutlar vadeden bu kurumların iş birliği yapması son derece önemli. Bir motivasyon oluşturmasını da temenni ediyorum. Bu birlikteliğin sadece isim sponsorluğu anlaşmasında kalmamasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Medipol Sağlık Grubu İşletme Direktörü Özer Koca yaptığı açıklamasında, “Bu birlikteliğin hayırlı olmasını diliyoruz. Hem sportif anlamda hem de sağlık anlamında daha iyi yerlere gelmek için çaba sarf edeceğiz” dedi.

Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı da, “Medipol Sağlık Grubu’na teşekkür ediyorum. Beraber hızlı bir şekilde büyümeyi devam ettiririz” şeklinde konuştu.

GÜMÜŞDAĞ: “TEK AMACIMIZ VE DÜŞÜNCEMİZ AVRUPA BİLETİNİ ALMAK”

Spor Toto Süper Lig’de bu akşam yapacakları Fenerbahçe maçı ile ilgili açıklamalarda bulunan Göksel Gümüşdağ, “Tek amacımız ve düşüncemiz Avrupa biletini almak. Bunun için pek maç seçmeyiz. Bu anlamda bu akşamda bizim için çok önemli bir maç var. Ligi dördüncü bitirmek istiyoruz” dedi.

GÜMÜŞDAĞ: “TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU BAŞKANLIĞI GİBİ BİR DÜŞÜNCEM YOK”

Gümüşdağ, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı ile ilgili bir soruya ise, “Sadece TFF başkanı olarak futbola hizmet etmezsiniz. Ben Başakşehir Başkanı olarak büyük hizmet veriyorum. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı gibi bir düşüncem yok. Şu an bir başkanı var zaten” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:11:50,