SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adana Demirspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, PTT 1. Lig play-off mücadelesinde kupayı kazanacaklarına inandığını söyledi.

Play-off yarı finalinde 28 Mayıs Perşembe günü Antalyaspor ile yapacakları maç öncesi bir otelde düzenlenen sohbet toplantısında konuşan Karaman, “Gönülden inanan ve kenetlenen bu oyuncularımızla 5 Haziran günü sahaya çıkıp, o kupayı biz kaldıracağız” dedi.

Adana Demirspor’un imrenilen çok büyük bir camia olduğunu kaydederek, takımın bugün geldiği noktayı ve elde ettiği başarıyı herkesin ayakta alkışlaması gerektiğini vurgulayan Karaman, ”Milyar dolarların harcanmasıyla dahi oluşturulamayacak bir taraftar kitlesine sahip olmak Adana Demirspor’un en büyük zenginliğidir. Her türlü ortamda, yağmur, çamur, sıcak, soğuk demeden takımlarına destek olan muhteşem taraftarımıza en içten duygularımla teşekkür ediyorum. Valimiz, belediye başkanlarımıza, sponsorlarımıza ve bize farklı şekillerde destek olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Oynayanıyla, oynamayanıyla alınlarından öpülesi bir futbolcu gurubuyla, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını aktaran Karaman şunları kaydetti:

”Play-off’taki rakibimiz Antalyaspor ile perşembe günü oynayacağımız ilk müsabaka için yarın Antalya’ya geçip çalışmaları orada yapacağız. Önce Allah’a, sonra kendime, sonra da ekibim ve futbolcularıma güveniyorum. Gönülden inanan ve kenetlenen bu oyuncularımızla, 5 Haziran günü sahaya çıkıp o kupayı biz kaldıracağız. Benim takımım bunu başaracak. Kendilerine inancım tamdır.”