SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman: Seçim tarihi belirleyeceğiz

Beşiktaş Kulübü'nde, 2014 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı başladı. Başkan Fikret Orman konuşmasında seçim yapacaklarını belirtti...

Güncellenme: 19:07, 24/05/2015
Fikret Orman: Seçim tarihi belirleyeceğiz

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, gerçekleştirilen idari ve mali genel kurul toplantısında, seçime gitme kararı alacaklarını açıkladı.

İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda eleştirilere yanıt veren Orman, salonda gördüğü üslup ve tablo sonrası böyle bir karar aldıklarını dile getirdi.

Orman, en kısa sürede yönetim kurulu olarak bunun kararını alacaklarını belirterek, “Anladım ki siz seçim istiyorsunuz. Sandığı koyarız ve güven oylamasına gideriz. İlk yönetim kurulu toplantısında sandığı ne zaman koyacağımızı söyleriz. El mi yaman bey mi yaman görürüz” dedi.

Fikret Orman, teknik direktör Slaven Bilic’i kendilerinin seçtiğini ve bu nedenle şampiyonluğun kaçmasındaki en büyük sorumluluğun da kendilerinde olduğunu dile getirdi.

Kendisinin belli bir üslupla geldiğini kaydeden başkan Orman, “Beğenmiyorsanız o üslupta birini seçersiniz. Överken Süleyman ağabeyi övüyorsunuz, onunla paralel yürürken beni eleştiriyorsunuz” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:18:32,