SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hikmet Karaman Cumhurbaşkanı ile görüştü

Gündüz saatlerinde Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman'ın, Aksaray'a giderek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü iddiası bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu...

Güncellenme: 15:10, 22/05/2015
Hikmet Karaman Cumhurbaşkanı ile görüştü

ALİ CAN YAYCILI / AMK SPOR 

Gündüz saatlerinde ortaya atılan bu iddia sosyal medyadanın gündemine oturdu. Çaykur Rizespor takımı, kamp yaptığı Ankara’dan Çarşamba günü ayrılarak Konya’ya geçti ancak Hikmet Karaman bu sabah saatlerinde Aksaray’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Görüşmeyi günyüzüne çıkaran ise Facebook hesabından fotoğraf paylaşan bir kulüp çalışanı oldu.

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Metin Albayrak, bu görüşme hakkında AMK’ya şu açıklamayı yaptı: “Ben de şimdi sizden öğrendim. Görüşme oldu mu bilmiyorum. Belki de gitmiştir. Ama takım Çarşamba günü Ankara’ya geçti. Belki de Çarşamba günü gitmiştir. Ama dediğim gibi şimdi senden duydum” cevabını verdi.

Çaykur Rizespor teknik direktörü Hikmet Karaman ise telefonlara cevap vermedi.

KULÜP ÇALIŞANI FACEBOOK’TAN PAYLAŞTI

Görüşme olduğunu bir kulüp çalışanının sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ortaya çıkardı. Otobüsün içinden çekilen fotoğrafta Hikmet Karaman’ın Aksaray’dan çıktığı görülüyor.

karaa

Yayınlanma Tarihi:14:20,