SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’a muhteşem karşılama

BURSASPOR'un takımlarının İstanbul'da Fenerbahçe'yi 3-0 yenerek Ziraat Türkiye Kupası'nda finale adını yazdırmasının ardından arabalarıyla Yalova Topçular İskelesi'ne hareket ettiler.

Güncellenme: 10:58, 22/05/2015
Bursaspor’a muhteşem karşılama

Taraftarlar, müsabakanın hakemi Bülent Yıldırım’ın son düdüğüyle birlikte dışarı fırladılar. Müsabakayı izledikleri televizyonların başından ayrılan binlerce Bursaspor taraftarı, yol boyunca yaptığı tezahüratlarla yeşil beyazlıların şampiyonluğu yaşadığı 2009-2010 sezonundaki atmosferi yaşattılar.

“ŞAMPİYON BURSASPOR”

“Şampiyon Bursaspor” tezahüratlarıyla Topçular İskelesi’nin önünde toplanan Bursasporlu taraftarlar, gösterilerine burada da devam ettiler. Taraftarların gösterileri, feribot iskeleye yaklaşırken iyice arttı.

FUTBOLCULARA SEVGİ GÖSTERİLERİ

Binlerce taraftar, iskeleye yanaşan feribottaki Bursaspor otobüsünün inmesinden sonra tezahüratlarını daha da arttırdılar. Yaktıkları meşalelerle Bursaspor kafilesini karşılayan taraftarlar, yeşil beyazlı futbolcular için sevgi gösterilerinde bulundular. Futbolcular da taraftarlarına elleriyle selam vererek karşılık verdiler.

OTOBÜS UZUN SÜRE HAREKET EDEMEDİ

Bursaspor otobüsü, iskeleden hareket etmek için de uzun süre beklemek zorunda kaldı. Yeşil beyazlı taraftarlar, otobüsün hareket etmesinden sonra yüzlerce araçlık konvoyla, yine tezahüratlar eşliğinde Bursa’ya döndüler.