SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe’yi deplasmanda 3-0 mağlup ederek Ziraat Türkiye Kupası’nda finale yükseldikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş’in maç sonu ilk açıklamaları şöyle:

“Biz sezon başından beri sahaya iyi futbol oynamak için çıkıyoruz. Sezon başından beri bu anlayışımız var. Bütün oyuncularımız görevlerini yapmaya çalışıyor. Fenerbahçe ile bu 4. maçımız. 3 maçı da kazanabilirdik. Bizim hatamız ve hakem hataları vardı. Bütün oyuncuları tebrik ediyorum. İnşallah kupayı alırsak daha güzel bir iş olacak. Buraya gelirken, oyuncularımıza ‘Biz bu takımı yenebiliriz’ dedik. Kolay gol yiyoruz, korkumuz oydu. 3-0 öne geçmemize rağmen hala rahatlığımız yoktu, bu da tecrübesizliğimiz. Hakem bugün bizi hiç rahatsız etmedi. Bu rahatlığı ligde göremedik. İnşallah kupayı kazanırız, taraftarımızla beraber oynayacağımızı düşünüyorum. Bu sene ligde çok güzel maçlar olmadı, inşallah finalde güzel maç olur.”

BEŞİKTAŞ SÖZLERİ

“Ben söz verdim, ‘1 yıl bitinceye kadar buradayım’ dedim. Ondan sonra ne yapacağımı konuşuruz, ortak değerler oldu mu bu iş olur. Beşiktaş Kulübü ile ilgili, camia, taraftar, kamuoyu ile ilgili yazılanlar için teşekkür ediyorum. Resmi bir şey yok. Yurt dışından teklifler var. Onlara da maçlar bittiği zaman dedim. Lig sonu 31 Mayıs diyorduk ama finale yükseldik, 3 Haziran’dan önce bu iş mümkün değil. Bir iş yapıyorum.”

Yayınlanma Tarihi:23:17,