SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Menajeri açıkladı! Sterling ve Liverpool…

İngiltere Premier Lig takımlarından Liverpool'un genç yıldızı Raheem Sterling, İngiltere spor basınında gündem olmaya devam ediyor.

Güncellenme: 15:20, 21/05/2015
Menajeri açıkladı! Sterling ve Liverpool…

Sterling bu hafta başı yaptığı açıklamada Liverpool ile yeni sözleşme imzalamayacağını açıklarken “Önemli olan kazanılan para değil, kupalar” demişti.

Bugünde yıldız oyuncunun menajeri İngiliz basınına açıklamalarda bulundu. Sterling’in menajeri olan Aidy Ward yaptığı açıklamada oyuncusunun Liverpool’da kalmak istemediğini ve bunun para ile ilgili olmadığını söyledi. Aidy Ward “Sterling,Liverpool’a kesinle imza atmayacak. Kaç para önerdiklerinin önemi yok. 700,800,900 bin pound haftalık para önerseler bile oyuncum imzalamayacak” şeklinde konuştu.

İngiliz basınında çıkan haberlerde Sterling’in “paragöz” olduğu ile ilgili yazılara ise Ward “Benim işim Ona en iyi şartlarda sözleşme imzalatmak. Ben işimi iyi yapıyorum ve Sterling’in geleceğini düşünüyoruz” dedi.

Avrupa’nın bir çok dev takımının transfer listesinde olan Sterling için özellikle Manchester United ve Manchester City’nin tüm şartları zorladığı da İngiliz basınında yer aldı.

Yayınlanma Tarihi:15:19,