SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cüneyt Çakır’ı Fatih Terim çalıştıracak

Şampiyonlar Ligi finalini yönetecek Cüneyt Çakır ve ekibi, kampa giriyor! Çakır'ı çalıştıracak ekipte Fatih Terim de var!

Güncellenme: 15:31, 21/05/2015
Cüneyt Çakır’ı Fatih Terim çalıştıracak

Şampiyonlar Ligi finalini yönetecek Cüneyt Çakır ve ekibi için özel çalışma programı hazırlandı.

Juventus ile Barcelona arasında 6 Haziran’da Berlin Olimpiyat Stadı’nda oynanacak dev finali yönetecek Çakır’ın yanı sıra yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık Ongun, ilave yardımcı hakemleri Hüseyin Göçek ve Barış Şimşek ile rezerv yardımcı hakem Mustafa Emre Eyisoy’dan oluşan ekip için, Almanya seyahatine kadar geçecek süreçte özel çalışma programı uygulanacak.

Kondisyon çalışmalarını, Merkez Hakem Kurulu Fiziksel Gelişim Uzmanı Doç. Dr. Ali Kızılet ile Tuba Kızılet Bozdoğan eşliğinde Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi’nde sürdürecek olan hakemlerimiz, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve Milli Takımlar Maç ve Performans Analiz Departmanı Sorumlusu Dr. Metin Çakıroğlu ve ekibi ile çalışacak.

Hakemlerimize, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu ve UEFA Hakem Komitesi Üyesi ve Merkez Hakem Kurulu Eğitim Danışmanı Jaap Uilenberg tarafından UEFA final müsabakası uygulamaları ve maç yönetimi hakkında değerlendirmelerde bulunulacak.

Cüneyt Çakır ve ekibi ayrıca, Almanya’ya hareket etmeden önce birkaç gün kent dışında dinlenme kampına girecek.