SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cavcav’dan Fenerbahçeli isme kanca

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın Manisaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın’ı arayıp Hakan Barış’la ilgili fikir aldığı belirtildi.

Güncellenme: 14:31, 21/05/2015
Cavcav’dan Fenerbahçeli isme kanca

PTT.1. Lig'de son haftaya bıçak sırtında giren Manisaspor, bu sezonki kötü performasına rağmen transferde yine ilgi odağı oldu.

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, teknik direktör Taner Taşkın'ı arayıp Hakan Barış'la ilgili fikir aldığı belirtildi. Bu futbolcuyu geçen hafta Denizlispor maçında izlettiren Cavcav, Manisaspor'da kiralık oynayan Fenerbahçeli Gökhan Sazdağı'yla da ilgileniyor.

Giresunspor maçına moralsiz hazırlanan Manisaspor'da Taner Taşkın, eksikler ve formsuz isimlerin çokluğu nedeniyle son hafta kadroyu değiştirecek. Manisaspor'da sağ diz çapraz bağlarında kısmi yırtık meydana gelen Berk sezonu kapattı. Sol arka adelesinde zorlanma olan Çağdaş ile sağ üst adelesinde zorlanma bulunan Mikic, takımdan ayrı çalışıyor. Bu futbolcuların durumunu bekleyen Taner Taşkın, formsuz Oğuzhan, Gökhan ve Dimitrov'u da kulübeye çekip yerlerine İsmail Köse, Şaban ile Melik'i sahaya sürmeye hazırlanıyor.