SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Borussia Dortmund ve A Milli Futbol Takımı’nın yıldız futbolcusu Nuri Şahin, Turkcell Europe’un hazırladığı reklam filminin tanıtım yüzü oldu.

Turkcell Europe’un, “Almanya’da yaşayan vatandaşlar için önemli bir marka oldu” diyen ve reklam filmindeki başarısı nedeniyle toplantıdan övgüler alan milli futbolcu Nuri Şahin, toplantının sonunda sorulara da yanıt verdi.

“KLOPP BENİM ÇOK ÖZEL BİR HOCA”

Formasını giydiği Borussia Dortmund’un teknik direktörü Jürgen Klopp’un sezon sonunda ayrılacağını açıklamasıyla ilgili soruya yıldız oyuncu Nuri Şahin, “Benim için özel bir yeri olan insan, çok kaliteli bir hoca, çok kaliteli bir insan. Umarım hocama, kupa finali kazanıp kupayı eline vererek veda ederiz, her şeyin en iyisi hak eden bir insan” cevabını verdi.

Nuri Şahin, “Alman çalıştırıcının her hangi bir Türk kulübünün başına geçmesini ister misin?” şeklindeki soruya ise, “O konu hakkında birşey söylemem doğru olmaz. Bu durum kendisinin özel kararıdır, biz onun verdiği her karara saygı duymak zorundayız çünkü, o bizim kararlarımıza hep saygı duyardı. Eminim kendisi için en hayırlı ve doğru kararı verecektir” dedi.

Bir soru karşısında ay yıldızlı formaya olan bağlılığını Nuri Sahin, “Ben milli takım için her zaman güzel şeyler düşünüyorum, böyle düşünmemiş olsaydım Türkiye için oynamazdım. Milli takım olarak zor bir süreçten geçiyor olsak da, Türkiye’nin tek bir milli takımı var ve sahip çıkılması lazım. Her zaman gurur duyulan milli takımımız, ilerde alacağı neticelerle de adından övgüyle söz ettirebileceğini umuyorum” sözleriyle anlattı.

Yayınlanma Tarihi:11:11,