SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, “Teknik direktörümüz Slaven Bilic’le sezon sonuna kadar devam etme kararı aldık” dedi.

Siyah-beyazlıların Akaretler’deki kulüp binasında gerçekleşen yönetim kurulu toplantısının devam ettiğini belirten Albayrak, “İki maçımız var. Teknik direktörümüz Slaven Bilic’le sezon sonuna kadar devam etme kararı aldık. Sezon sonu sözleşme bitiyor. Sezon sonu karşılıklı oturup, konuşup, devam edip etmeme kararını alacağız” diye konuştu.

Şu an için gelecek sezon için alınmış bir kararlarının bulunmadığını vurgulayan Albayrak, Bilic’in Torku Konyaspor maçından sonra “Yönetim gelecek sezon bana çalışma şansı vermeyebilir” ifadelerini şöyle değerlendirdi:

Hocamız orada sizlerin de bildiği üzere kalma niyetinde olduğunu ancak ‘yönetimin böyle bir tasarrufu olabilir’ diye bir açıklama yaptı. Biz de bunu değerlendirdik ve sezon sonuna kadar devam etme kararı aldık. Mağlubiyetten sonra birçok isim yazıldı. Bunları aslı astarı yok. Görüşmekte olduğumuz bir hoca kesinlikle yok. Sezon sonu beraber oturarak karar alacağız.

Slaven Bilic’le görüştüklerini de aktaran Albayrak, takımdaki oyuncuların da Hırvat teknik adamla hiçbir sorunun olmadığını kaydetti.

Yayınlanma Tarihi:18:25,