SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan o kitaba imza…

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Aytınç Erkin'in Fenerbahçe'ye kurulan kumpası anlattığı "Sarı Lacivert Öfkeli Adam: Aziz Yıldırım" kitabını imzaladı.

Güncellenme: 14:28, 19/05/2015
Aziz Yıldırım’dan o kitaba imza…

Sözcü Gazetesi editörlerinden Aytunç Erkin’in “Sarı Lacivert Öfkeli Adam: Aziz Yıldırım” kitabı, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım tarafından Final Four dönüşü imzalandı.

Uçtak bir yolcunun uzattığı kitabı alan başkan Yıldırım, kitabı imzalarken ilginç bir not düştü. Yıldırım, “Neler yaşadığımızı daha iyi anlayacağını bu kitabı okumak istemenden dolayı teşekkür ederim saygılarımla… Aziz Yıldırım…” ifadelerini kullandı.

İşte o imza;

yildirim_'323545

Kitapta neler var?

Kitapla ilgili olarak “3 Temmuz 2011’den, yani operasyonun başladığı günden bu yana soruşturmayı bir gazeteci olarak yakından takip ediyorum. Fenerbahçe taraftarı olduğumu saklamayacağım. Yine de şunu söylemek isterim: Bu operasyon başka bir kulübe yapılmış olsa da aynı şekilde takip eder, bazı sorulara yanıt arardım. Şimdi olduğu gibi” diyen Erkin, “Ergenekon’la başlayan, sonrasında devam eden diğer davalardan farklı olmayan ‘şike soruşturması’nın perde arkasında ne olduğunu anlamaya çalıştım. Bazı soruların yanıtlarının önemli olduğunu düşündüm ve süreçte o kadar çok soru birikti ki.” ifadeleriyle tanımlıyor kitabını.