SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta teknik direktör Slaven Bilic, yenildikleri Torku Konyaspor maçından sonra açıklamalarda bulundu. Çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını dile getiren Bilic, “Son 10 günde yaşadığımız puan kayıplarının sorumluluğunu üstüme alıyorum. Gelecek sezon bana Beşiktaş’ı çalıştırmam için şans verileceğini sanmıyorum” ifadelerini kullandı.

İŞTE BILIC’IN AÇIKLAMALARI

“Tüm sezonun değerlendirmesini yapmak şimdi doğru olmaz. Gayet genele bakarsak iyi bir sezon geçirdik. Son 10 güne baktığımızda iyi bir performans sergileyemedik. Son 3 maçta çok puan kayıpları yaşadık. Çok büyük hayal kırılığı yaşıyorum.”

TEKLİFLER ALIYOR MU?

“Bu soru bana sorulduğunda hep aynı cevabı verdim. Hiçbir kulüple görüşme yapmadım. Söylenen iddialar asılsızdır. Yaşadığımız kayıpların sorumluluğunu üstüme alıyorum. Gelecek sezon bana Beşiktaş’ı çalıştırmam için şans verileceğini sanmıyorum. Türkiye’de futbol işlerinin nasıl yürüdüğünü çok iyi biliyorum.”

İSTİFA AÇIKLAMASI!

“Spor Toto Süper Lig’de Beşiktaş’ın oynayacağı 2 maçta daha var. Ondan sonra yönetimle oturup görüşeceğim. Sonrasında bir karar verilir.”

Yayınlanma Tarihi:22:25,