SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’de play-off hesapları

Süper Lig'e doğrudan yükselen ekiplerin belli olduğu PTT 1. Lig'de play-off yarışında da Adana Demirspor ve Antalyaspor ligi ilk 6 sırada bitirmeyi garantiledi. Ligde play-off oynayacak diğer 2 takım son hafta belirlenecek.

Güncellenme: 15:51, 18/05/2015
PTT 1. Lig’de play-off hesapları

Kayserispor ve Osmanlıspor’un doğrudan Süper Lig’e yükseldiği, Adana Demirspor ve Antalyaspor’un ise play-off’a kalmayı garantilediği PTT 1. Lig’de play-off oynayacak diğer 2 ekip son hafta belirlenecek.

Adana Demirspor ve Antalyaspor dışında son hafta öncesinde Albimo Alanyaspor, Samsunspor, Şanlıurfaspor ve Altınordu’nun play-off’a kalma ihtimali bulunuyor.

Son hafta öncesinde Albimo Alanyaspor’un 54, Samsunspor ile Şanlıurfaspor’un 52, Altınordu’nun ise 51 puanı bulunuyor.

İlk 6 yarışında son haftada Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Albimo Alanyaspor, Adana Demirspor-Altınordu, Şanlıurfaspor-Kayserispor ve Samsunspor-Denizlispor müsabakaları play-off’a kalacak diğer 2 takımı belirleyecek.

Play-off’ta ligi 3. ve 6. sırada bitirecek ekiplerle 4. ve 5. durumdaki takımlar karşılıklı olarak birer maç yapacak. Bu müsabakaları galip tamamlayan ekiplerin tarafsız sahada oynayacağı final maçını kazanacak takım adını Süper Lig’e yazdıracak.