SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta taşlar yerinden oynadı. Önce Gaziantepspor, ardından Akhisar Belediyespor ile berabere kalan siyah-beyazlılarda fatura teknik direktör Slaven Bilic’e kesildi.

En kötü şartlarda bile Bilic’in arkasında duran Beşiktaş taraftarları, artık Hırvat çalıştırıcının takımdan ayrılması gerektiğini düşünüyor. İnternet sitesi ve forumlarda görüş alışverişinde bulunan siyah-beyazlılar “Gereken sabır gösterildi. Ancak Bilic, takıntılarından ödün vermedi. Yönetim zor şartlarda iyi bir ekip kurdu. Ama Bilic ile ne bir derbi ne zor bir maçı kazanabildik” görüşünde birleştiler.

“İNGİLİZLER ALSIN”

İnternet ortamında da Beşiktaşlılar, artık Bilic’in biletini kestiklerini bir ankette kanıtladı! İngiliz bir gazetecinin “West Ham için hangi hoca seçilmeli; Rafael Benitez mi, Slaven Bilic mi?” şeklindeki tweetine Beşiktaşlı taraftarlar akın etti. “West Ham Bilic’i alsın” diyerek anketi bir anlamda sabote eden siyah-beyazlı taraftarlara, İngiliz gazeteci de “Beşiktaşlılar bu kadarı artık fazla” diyerek anketin amacını aştığını dile getirdi.

YÖNETİM GEMİLERİ YAKTI

Slaven Bilic’in Beşiktaş ile bir yıllık sözleşmesi bulunuyor. Opsiyon sezonundaki kontratın iptal olması için vazgeçen tarafın, diğerine 500 bin Euro ödemesi gerekiyor. Siyah-beyazlı yönetim, son dönemde sık sık ismi İngiliz kulüpleriyle anılan Bilic’e 500 bin Euro ödeyerek sezon sonunda yolları ayırmayı düşünüyor. Mircea Lucescu ve Şenol Güneş gibi isimlerle de görüşmeler tüm hızıyla devvam ediyor.

Yayınlanma Tarihi:09:16,