SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bir sezonun ardından yeniden Süper Lige yükselen Kayserispor'da hareketli günler yaşanıyor. 23 Mayıs tarihinde yapılacak olan genel kurul öncesi başkan arayışları devam ediyor.

Başkan Bekir Yıldız'ın, “benden bu kadar” açıklamasının ardından 23 mayıs'ta yapılacak olan Kayserispor genel kurulunda kimlerin aday olacağı konuşuluyor. Yıllardır Kayserispor'da başarı ile görev yapan Recep Mamur'un yeniden aday olup olmayacağı sağlanacak şartlara göre netlik kazanacağı öğrenilirken, futboldan anlamayan bazı işadamlarının da liste hazırlığı yaptığı gelen bilgiler arasında.

Kayserispor'un geleceğinden ziyade kendi çıkarlarını düşünen ve kendi işyerlerine güç sağlama amacında olan kişilerin genel kurul öncesi onursal başkan Mehmet Özhaseki'nin dikkatini çekmek istedikleri konuşuluyor. Futbolla ilgisi bulunmadığı halde Kayserispor'un çatısı altına girmeye çalışan bu isimler onursal başkan Özhaseki'yi de tedirgin ederken, 23 Mayıs'ta yapılacak olan genel kurulda, güven verecek isimlerden oluşan bir listenin yer alması bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:13:02,