SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım hesap soracak!

SAİ Kayseri Erciyesspor maçında kaybedilen 2 puan başkan Aziz Yıldırım'ı çileden çıkardı. Başkan maç sonunda soluğu yine soyunma odasında aldı.

Güncellenme: 12:19, 16/05/2015
Aziz Yıldırım hesap soracak!

SAİ Kayseri Erciyesspor maçında kaybedilen 2 puan başkan Aziz Yıldırım’ı çileden çıkardı. Başkan maç sonunda soluğu yine soyunma odasında aldı.

Habertürk’ün haberine göre oyuncu grubunu sert bir şekilde eleştiren Yıldırım, “Hepinize yazıklar olsun. Milyonların hayallerini yıktınız. Hepinizi göndereceğim. Her yerden üzerime geliyorlar siz de mi başkanlığa devam etmemi istemiyorsunuz? Ligin dibinde düşmesi kesinleşmiş takıma verdiğiniz pozisyonlara, yediğiniz gollere bakın. Ayıptır günahtır. Bu eziyeti bana ve Fenerbahçeliler’e çektirenler burada kalmayacak. Hepinizi göndereceğim. Bir iki kişinin dışında mücadele eden yok. Hiçbiriniz bu formayı hak etmiyorsunuz” diyerek tepki gösterdi.

Başkan Aziz Yıldırım bu sözlerinin ardından, “Adam gibi topa vuramıyorsunuz bile” diye bağırdıktan sonra soyunma odasında yerde duran toplara sert bir şekilde vurdu.

Başkan’ın bu sert şutunda toplardan biri Caner Erkin’in başında patladı. Yıldız futbolcunun bir anda neye uğradığını şaşırdığı öğrenildi. Aziz Yıldırım’ın vurduğu toplardan diğerinin de duvara denk geldiği belirtildi.

Bunun ardından soyunma odasından çıkan Aziz Yıldırım, “Hepsi ile hesaplaşacağım” diyerek FB TV’ye geçtiği öğrenildi.

“ALACAĞIMIZ YENİ HOCA DA BELLİ İSMAİL”

Başkan Aziz Yıldırım’ın SAİ Kayseri Erciyesspor maçı sonrasında soyunma odasına inerek öfkesini çıkartması sadece futbolculardan yana olmadı… Başkan Yıldırım’ın bir diğer hedefi de yaptığı yanlış oyuncu seçimleriyle hayal kırıklığı yaratan teknik direktör İsmail Kartal’dı. Futbolculara yaptığı sert çıkışın ardından Başkan Aziz Yıldırım’ın İsmail Kartal’a, “Alacağımız yeni hoca ve oyuncular da belli İsmail” diye bağırdığı öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:12:18,