SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vinç üzerinden maç keyfi!

ÇORUM Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği maçında hak mahrumiyeti cezası nedeniyle stada giremeyen Çorum Belediyespor'un genel kaptanı Hamit Işık ve Mali As Başkanı Fatih Özcan maçı stat dışında vincin üzerinden izledi. Işık ve Özcan 90 dakika süresince vinç üzerinden takımlarına destek verdi.

Güncellenme: 13:23, 15/05/2015
Vinç üzerinden maç keyfi!

Spor Toto 2’nci Lig’e çıkma mücadelesi veren 3’üncü Lig takımlarından Çorum Belediyespor ve Darıca Gençlerbirliği dün Play-Off maçı oynadı. Karşılaşma Çorum Belediyespor’un ev sahipliğinde Dr.Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda gerçekleştirildi. 1 maç seyircisiz oynama cezası nedeniyle Çorum Belediyespor taraftarları stada alınmazken stat dışında ilginç bir görüntü yaşandı. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 285 gün hak mahrumiyeti cezası verilen Çorum Belediyespor’un genel kaptanı Hamit Işık ile 21 gün hak mahrumiyeti cezası verilen Mali As Başkanı Fatih Özcan Play-Off maçında stat içine giremeyince çareyi stat dışından takımına destek vermekte buldu. Işık ve Özcan maçı stat dışına getirilen vincin üzerinde izledi. 90 dakika sürecince maçı vinç üzerinde izleyen iki yöneticinin durumu ise ilginç bir görüntü oluşturdu. Işık, vinci arkadaşlarından aldıklarını ve Futbol Federasyonu’nun görevlendirdiği gözlemciden izin alarak maçı izlediklerini söyledi.

Öte yandan stada giremeyen Çorum Belediyespor taraftarları için de yine stat dışına dev ekran kuruldu. Taraftarlar dev ekrandan maçı izledi.

Çorum Belediyespor ile Darıca Gençlerbirliği arasında oynanan müsabaka 0-0 beraberlikle sonuçlanırken maçtan akılda kalan Çorum Belediyespor’un genel kaptanı Hamit Işık’ın ve Mali As Başkan Fatih Özcan’ın maçı izlemek için bulduğu ilginç yöntem oldu.