SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Turkish Airlines Ladies Open” başlıyor

Avrupa Kadınlar Golf Turnuvası'nın Türkiye ayağı olan "Turkish Airlines Ladies Open", 17-20 Mayıs tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirilecek

Güncellenme: 22:28, 15/05/2015
“Turkish Airlines Ladies Open” başlıyor

Avrupa Kadınlar Golf Turnuvası’nın Türkiye ayağı olan “Turkish Airlines Ladies Open”, 17-20 Mayıs tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek.

Organizasyonun, Antalya’nın Serik ilçesi Belek bölgesindeki Carya Golf Kulübü ve National Golf Kulübü’nde gerçekleştirilecek “Turkish Airlines Ladies Open”a 32 ülkeden, aralarında Laura Davies, Valentine Derrey, Lee Anne Pace gibi tanınmış sporcuların da yer aldığı 126 profesyonel kadın golfçü katılacak.

Toplam 500 bin avro para ödülü dağıtılacak turnuva kapsamında yarın ise üç amatör ile bir profesyonelden oluşan takımların mücadele edeceği Avea Prime Pro-Am Golf Turnuvası yapılacak.

National Golf Kulübü Başkanı Bülent Göktuna, Turkish Airlines Ladies Open’ın gelişmeye devam ederek uluslararası bir spor organizasyonu olarak büyümesini arzuladıklarını kaydetti.

Regnum Carya Golf Spa Resort Hotel Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Şafak Öztürk ise turnuvanın hem Türkiye’nin bilinirliğini artırdığını hem de Belek’in dünya çapında tanıtımını sağladığını vurguladı.

Yayınlanma Tarihi:22:27,