SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ege ekibinden dış sahada 7 gol yiyip, 5 puan yitiren Kartal'da “Orta sıralardaki takımlara çok puan verdik” diyen futbolcular Akhisar'ı mağlup edip şeytanın bacağını kırmak istiyor

MİLLİ Takım arasından 9'da 9 hedefi ve şampiyonluk parolasıyla dönmesine rağmen Başakşehir ve G.Antep'e karşı ummadık puanlar kaybeden Beşiktaş bugün Akhisar önünde kaza istemiyor. 4 puanlık kaybın ardından mutlu sona ulaşabilmesi için G.Saray derbisi dahil kalan 4 maçından da galibiyetle ayrılması ve ezeli rakibi F.Bahçe'nin de kayıp yaşaması gereken siyah-beyazlılarda futbolcular Manisa'daki şanssızlığı da kırmak istiyor.

2 sezon önce Akhisar ile Manisa'da oynadığı ilk maçı 4-1 kaybeden, geçen yıl ise deplasmanda 3-3'lük beraberlikle dönen Beşiktaş'ta futbolcular maçla ilgili yaptıkları değerlendirmede “Orta sıralarda bulunan takımlara karşı hiç beklemediğimiz puanlar kaybettik. Akhisar da iyi futbol oynayan bir takım. Açık bir futbol anlayışları var. Kapanmayı sevmiyorlar.

MANİSA'DA Akhisar ile oynadığımız 2 maçta da galip gelemedik. Şimdi şeytanın bacağını kırıp hedefe ulaşmak için üzerimize düşeni yapmamız gerek. Ardından Konya ve sonrasında G.Saray maçlarımız var. Derbiye iddialı bir şekilde çıkabilmemiz için kazanmamız şart” ifadelerini kullandılar.

Vatan