SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, 1-1 berabere kaldıkları Akhisar Belediyespor maçından sonra açıklamalarda bulundu.

İşte Hırvat hocanın açıklamaları;

“Büyük hayal kırıklığı. Adil bir sonuç oldu. 3 puan alacak kadar iyi oynamadık. Maç öncesinde burada değindiğimiz bir nokta vardı. Baskıyı kaldırabilmek. Golü yedikten sonra baskı ile başa çıkmakta zorlandık. 2. yarıda da iyi bir dakikada golü bulduk. Öyle bir halimiz vardı ki, golü maçın son bölümünde yemiş gibiydik”

“Şansımız devam ediyor, ama iyi durumda değiliz, hatta çok kötü durumdayız. Rakibimiz Galatasaray’ın puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Her şey Galatasaray’ın elinde. Umudumuz var”

“Veli’nin eksikliği tabii ki söz konusu. Onun eksikliği sonrasında Tolgay’ı oraya aldık ve o da iyi performans ortaya koydu. Çok gergindik ve bütün sezon boyunca ortaya koyduğumuz performansı ortaya koyamadık. Demek ki psikolojik hazırlık olarak geride kaldık. Tüm sorumluluk bana ait. Elimdem gelenin en iyisini yaptım, ama oyuncularımı psikolojik olarak yeterince hazır değillerdi”