SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Takım Madrid’de taraftar Ataşehir’de

Fenerbahçe Kulübü, 15 Mayıs Cuma günü oynanacak Real Madrid-Fenerbahçe Ülker maçını izlemek isteyen taraftarlar için Ülker Sports Arena'da organizasyon düzenleyecek.

Güncellenme: 17:05, 13/05/2015
Takım Madrid’de taraftar Ataşehir’de

Fenerbahçe Kulübü, THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali’nde 15 Mayıs Cuma günü İspanya’da oynanacak Real Madrid-Fenerbahçe Ülker maçını izlemek isteyen sarı-lacivertli taraftarlar için İstanbul Ataşehir’deki Ülker Sports Arena’da bir organizasyon düzenleyecek.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, TSİ 22.00’de oynanacak maç için saat 20.30’dan itibaren taraftarların salona alınmaya başlanacağı, organizasyon kapsamında ödüllü yarışmaların da düzenleneceği belirtildi.

Açıklamada ayrıca, salonun 4 bin kişi kapasiteyle sınırlandırılacağı, Ülker Sports Arena gişelerinden temin edilebilecek davetiyelerin ücretsiz olduğu ve bir taraftara en fazla iki davetiye verileceği ifade edildi.

İspanya’nın başkenti Madrid’de, 15-17 Mayıs’ta düzenlenecek Dörtlü Final’de Fenerbahçe Ülker’in yanı sıra ev sahibi Real Madrid, Rusya’nın CSKA Moskova ve Yunanistan’ın Olympiakos takımları yer alacak.