SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muhammed Demirci geri döndü

Kiralık gittiği G.Antep BŞ'de kadro dışı bırakılan ve 5 aydır üst seviyede maç yapmayan Muhammed önceki gün Beşiktaş U21 takımıyla antrenmana çıktı.

Güncellenme: 09:06, 13/05/2015
Muhammed Demirci geri döndü

Çocuk yaşta internete düşen videolarında inanılmaz işler yaptığı görülen ve ‘Türk Messi' olarak lanse edilen, bir dönem Barcelona'yı bile peşinden koşturan ama kendisinden beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremeyen Muhammed Demirci, yeniden ortaya çıktı…

Muhammed'i sezon başında kiralayan PTT 1. Lig ekibi G.Antep BŞ, istediğini alamadığı 20 yaşındaki oyuncuyla devre arasında yollarını ayırmak istemişti.

Fakat o dönemde Beşiktaş, “Yaptığımız protokol 1 yıllık, bunu bozamazsınız” deyince Güneydoğu ekibi Muhammed'i kadro dışı bırakmıştı. Ardından menajer Ahmet Bulut, Muhammed'e sezonun 2. yarısını geçirebileceği bir takım arasa da hiçbir kulüp genç oyuncunun 300 bin TL'lik yarım sezonluk ücretini karşılamaya yanaşmamıştı.

KİLOLU DÖNDÜ

Uzun süredir kayıplarda olan ve yaklaşık 5 aydır üst seviye bir maçta forma giymeyen (En son mart ayının başında G.Antep BŞ U21 takımıyla 2 maça çıktı) Muhammed, önceki gün bir anlamda ‘kürkçü dükkanına' döndü.

1 yıl daha sözleşmesi olduğu Beşiktaş'ın U21 takımıyla antrenmana çıkan genç oyuncu, fazla kilolarıyla dikkat çekti.

Vatan