SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caprara mutlu ve gururlu

Voleybolda CEV Şampiyonlar Ligi'nin ardından 2015 Kadınlar Dünya Şampiyonası kupasını da kazanan Eczacıbaşı VitrA'da üst üste gelen başarıların sevinci sürüyor.

Güncellenme: 15:08, 12/05/2015
Caprara mutlu ve gururlu

Eczacıbaşı VitrA, 2015 Kadınlar Dünya Şampiyonası’nda elde edilen şampiyonluğun ardından kupa sevincini ve duygularını basın mensuplarıyla paylaştı. Eczacıbaşı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyonda Eczacıbaşı VitrA’nan antrenörü Giovanni Caprara, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, harika bir sezonu geride bıraktıklarını söyledi.

Oyuncuların hepsinin işlerini en iyi şekilde yaptığını vurgulayan İtalyan çalıştırıcı, “Harika bir sezondu. Oyuncularımızın hepsi işlerini güzel şekilde yaptı. Tabii ki bu takımın antrenörü olmaktan gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Gelecek sezon da her zamanki gibi kendilerini geliştirerek ilerlemeyi amaçladıklarını kaydeden Caprara, bu sezon en üzüldüğü maçın ise Voleybol Bayanlar 1. Lig play-off mücadelesinde Fenerbahçe ile yaptıkları ilk maç olduğunu dile getirdi.

Basın buluşmasında Eczacıbaşı VitrA teknik heyeti ve oyuncuları kazanılan iki kupayla görüntü verdi. Caprara’nın yardımcıları ve oyuncuları tarafından omuzlara alınması ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.