SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sergen Yalçın’dan dobra sözler

Sergen Yalçın: "Barcelona'da hoca olsam kulübede sigaramı yakıp keyif yapardım. Bana Beşiktaş için hazır mısın diye soruyorlar, tabii ki hazırım, hazır olmayacak ne var ki?"

Güncellenme: 08:56, 11/05/2015
Sergen Yalçın’dan dobra sözler

Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 3-2 mağlup oldukları F.Bahçe maçı sonrası konuştu.

Diego ve Sneijder gibi isimlerin Türkiye liginin üzerinde olduğunu söyleyen Yalçın daha sonra espriyi patlattı: “Tabii benden iyi değiller” İşte Yalçın’ın sözleri:

– “Maçtan önce Emenike mi Webo mu oynasın” diye sorsanız ben Webo derdim. Emenike savunmamızı hiç öne çıkartmadı. – Batuhan’ın driplinglerine şaşırdım. Acaba Fener’in stoperleri mi çok mu ağır diye düşündüm. 23 yaşında çocuk tabii ki gezecek. Antrenmana saatinde geliyor mu ona bakarım. – Barcelona’da hocalık yapmak çok kolay. Orada hoca olsam kulübede sigaramı yakıp keyif yapardım. – Sahadan çıkarken bazı oyuncular teknik direktörlerine hareket yapıyorlar. Bana yapsa bir futbolcunun elini kırarım. – Beşiktaş’la görüşmem olmadı. Bana Beşiktaş için hazır mısın diye soruyorlar, tabii ki hazırım, hazır olmayacak ne var ki? – Kuyt hiçbir zaman benim gözümde iyi futbolcu olmadı. Sadece koşuyor ekstra bir özelliği yok. Sow çok iyi oyuncu. Son 6 maçta 6 golü var.