SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Ibrahimovic sürekli Türkiye’yi soruyor”

Galatasaray taraftarının, “Acaba Ibrahimovic gelir mi?” sorusuna yanıtı İsveç Milli Takımı'ndan arkadaşı Erkan Zengin verdi.

Güncellenme: 08:35, 11/05/2015
“Ibrahimovic sürekli Türkiye’yi soruyor”

Galatasaray taraftarının gündemi değişti. Sarı-Kırmızılılar, şu günlerde 4. yıldızı getirecek şampiyonluğu da, yeni başkanı belirleyecek kongreyi de ikinci plana atmış durumda.

Galatasaray taraftarı Zlatan Ibrahimovic rüyasıyla yatıp kalkıyor. Ancak gelen haberler bu transferi bir rüya olmaktan çıkarıyor. PSG ile bağları kopartan yıldızın menaceri Mino Raiola'nın, “Görüştüğümüz takımlardan biri de Galatasaray” açıklamasından sonra bir müjde de Trabzonsporlu Erkan Zengin'den geldi.

Zlatan Ibrahimovic'in İsveç Milli Takımı'ndan yakın arkadaşı olan Erkan Zengin'in, şu sıralar en çok muhatap olduğu sorulardan biri de bu transferle ilgili. Bordo-mavili formayı giyen deneyimli oyuncunun yakın çevresine, “Kendisiyle ne zaman konuşsak Türkiye'yi soruyor. Zlatan sıradışı bir karakter. Türkiye'yi, Süper Lig'i biliyor, bana hep sorular soruyor. Galatasaray'da oynar mı diye sorarsanız, bence böyle bir heyecanı ister” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

“TRABZON’A DA GELECEĞİM”

Dünya yıldızının bir başka merakı da Trabzon ve Trabzonspor. Erkan Zengin ile görüşmelerinde Zlatan Ibrahimovic'in, “Senin yaşadığın şehri de çok merak ediyorum” dediği ve bordo-mavili futbolcunun da Ibrahimovic'e, “Seni burada ağırlamak benim için büyük keyif olur” yanıtını verdiği bildirildi.

Fanatik