SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım soyunma odasında esti gürledi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Sivasspor maçının devre arasında futbolcularına büyük tepki gösterdiği öğrenildi.

Güncellenme: 09:25, 11/05/2015
Aziz Yıldırım soyunma odasında esti gürledi

İrfan YİRMİBEŞ

Sivasspor-Fenerbahçe maçının devre arasında Aziz Yıldırım fırtınasının estiği ortaya çıktı.

Rakibi karşısında son derece etkisiz kalan ve hatalı yenilen goller sonrası ilk yarıyı 2-1 geride kapatan sarı-lacivertli oyuncular soyunma odasında daha ilk yarının değerlendirmesini yapamadan karşılarında başkanı gördüler. Oldukça sinirli görünen Yıldırım'ın, futbolcularına bir hayli yüklendiği ve “Adam gibi oynayın, canımı sıkmayın” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Takıma ve ortaya konan futbola yönelik sert sözler sarfeden ve Fenerbahçe'ye yakışmayacak bir görüntü içinde olduklarının altını çizen Başkan Aziz Yıldırım, şunları söyledi:

“Bu nasıl futbol? Şampiyonluğa oynayan takım bu kadar ruhsuz olamaz. Çok basit goller yediniz. Kalitenize asla yakışmıyor. Çıkın Fenerbahçe formasının hakkını verin. Bizler canımızı dişimize takıyoruz. Puan kaybedersek şampiyonluk hayal olur.”

YÜZÜ GÜLMEDİ

Yıldırım daha sonra Teknik Direktör İsmail Kartal'ı da bir kenara çekerek bir süre özel olarak görüştü. Başkan Aziz Yıldırım'ın özellikle son haftalardaki kötü oyundan ve yenen gollerden dolayı futbolcuları sorumlu tuttuğu ve takıma çok kırgın olduğu ifade edildi.

Yayınlanma Tarihi:08:46,