SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen’den Kartal’a şok soru!

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin son dakikalarda bulduğu golle kazandığı Medicana Sivasspor maçının ardından, İsmail Kartal'a ağır eleştiriler yöneltti.

Güncellenme: 08:44, 10/05/2015
Rıdvan Dilmen’den Kartal’a şok soru!

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, büyük çekişme içinde geçen karşılaşma sonrası NTV Spor’da yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı:

“Bir tarafta sahaya yanlış kadroyla çıkan İsmail Kartal. Neden Webo ile başlamadı bilmiyorum. Diğer tarafta doğruyla başlayan Sergen Yalçın… Bir tanesi yanlışla başlayıp doğruyla bitirdi. Bir tanesi doğruyla başlayıp yanlışla bitirdi. Maçın en kilit anı Sergen Yalçın’ın Utaka’yı soktuğu anda Adem’i alması oldu. Bu değişiklik tamamen Fenerbahçe’nin lehine oldu. Sivasspor 40’a yakın orta yaptırdı Fenerbahçe’ye.

Büyük takımlar bir şekilde gol atıyor. Ben ilk yarıda sahanın en kötüsü Emenike idi demiyorum. Volkan ve Sow da kötüydü. Bekir Fenerbahçe forması altında gördüğüm en kötü maçlarından birini oynadı. İlk yarıda Sow da Emenike kadar kötü oynadı. Emre, iniş çıkışlar yaşadı. Benim meselem bunlar değil. Webo niye oynamaz anlamıyorum. İsmail Kartal’a sormak istiyorum; Emenike akraban mı senin? Şimdi çıkardın Emenike’yi de kaybettin.”

Yayınlanma Tarihi:08:43,