SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sivasspor deplasmanından galibiyetle çıkan Fenerbahçe’de Moussa Sow açıklamalarda bulundu.

İşte Sow’un sözleri:

“Maça çok kötü başladık. Zor bir maç olmasını bekliyorduk ama bu maçı kazanmak zorundaydık. İki kez geriye düştük iki kez geri dönmeyi bildik. Sonrasında benim golüm geldi ve maçı kazandık. Çok mutluyuz. Üzerimizden büyük bir yük kalktı. Eğer bu maçı kazanamasaydık bizi çok kötü günler bekliyordu.”

“HEDEFİMİZ…”

“Kimseyi hedef göstermemek lazım. Savunma, orta saha ve hücum hata yapıyorsak hep birlikte yapıyoruz. Böyle dersek tek oyuncu hakkında konuşuyor gibi oluruz. Takım halinde konuşmak daha doğru olur. İki maçta kalemize 5 gol gördük belki de bu konuda hatalarımızı kapatmaya çalışmamız lazım. Buna yoğunlaşmamız lazım.”

“KALAN MAÇLARIMIZI…”

“4 maç kaldı ve bu maçlardan galibiyetle ayrılmak zorundayız. Tüm bu galibiyetlere kazanmak zorundayız. Bir yandan da kaderimiz elimizde değil. Galatasaray ve Beşiktaş’ı düşünelim demek istemiyorum. Öncelikle kendi maçlarımızı kazanalım sonucunu göreceğiz.”

“DEMBA BA İLE ÇOK YAKINIZ…”

“Demba Ba ile fazlasıyla vakit geçiriyoruz. Ligden de bahsediyoruz normal olarak. O bu sene geldi ve şampiyonluk yarışının içerisindeyiz. Ama umarım ki şampiyon Beşiktaş değil biz oluruz.

Yayınlanma Tarihi:22:01,