SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Sivasspor’u 3-2 mağlup ettikleri mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu. Uslu, şampiyonluk yarışının son haftaya kalması durumunda ne hissedecekleri ile ilgili bir soruya, “Biz son haftalarda çok şampiyonluklar kaçırdık, inşallah son haftaya kalırsa da alırız. Nasıl kaçırdığımızı da bütün kamuoyu biliyor” şeklinde cevap verdi.

İŞTE USLU’NUN SÖZLERİ

“BİZİM KALECİMİZ ERTUĞRUL’UN İYİ OYNAMASI…”

“2011’de şampiyonluğu burada almıştık, bu şampiyonluğu getiren maça benzer bir maç. 2. devre 5-6 tane pozisyona girdik. Şu anda daha evvelki puan farkını yakaladık birinci ile. Bu sene 3 takım da başa baş oynuyor. Bu maç daha rahat olabilirdi, ama o da bizim kalecimiz, Ertuğrul’un çok iyi oynaması, bu rahat maçı biraz zora soktu. Bundan sonra daha da çok inanacağız. Mayıs ayında kongremiz var, o maça kadar inşallah şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz”

TRİBÜNLERİNİN KAPANMASI İÇİN YORUMU...

“Neden bu küfredenleri almıyorsunuz? Farketmez, Beşiktaş maçında da 2 tribünümüz kapalıydı. Geri kalan tribünleri inşallah taraftarlarımız dolduracak, bakacağız yani.”

KENAN EVREN LİSESİ ARAZİSİ…

“Sayın bakan, bakan gibi değil de, başka bir şey gibi konuşuyor. Bu kadar yatırımları yok sayacaklarsa da, yok sayacaklar yani. Bu konular hassas olduğu için çok da girmek istemiyoruz”

“SON HAFTALARDA ÇOK ŞAMPİYONLUKLAR KAÇIRDIK”

“Biz son haftalarda çok şampiyonluklar kaçırdık, inşallah son haftaya kalırsa da alırız. Nasıl kaçırdığımızı da bütün kamuoyu biliyor”