SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balıkesirspor taraftarı, Süper Lig’de küme düşmeme mücadelesi veren takımlarını yalnız bırakmazken, yönetime sert tepki gösterdi. Onkolikler grubu, maraton tirübününde ‘Yeter artık’ pankartı açarken, ‘Yönetim istifa ve aciz yönetim istemiyoruz’ tezahüratlarıyla kurmaylara tepki gösterdi. Kapalı tribünde maçı izleyenler ise bu çağrılara ıslıkla tepki göstererek yönetime destek olup, ‘Onkolikler dışarı’ solganları attı.

Başakşehir’in eski adıyla İstanbul Büyükşehir Belediyespor’u geçen sezon şampiyon yapan Teknik Direktör Cihat Arslan, Balıkesirspqor’un çalıştırıcısı olarak eski takımına rakip oldu.

Başakşehir’in Teknik Direktörü Abdullah Avcı’ya başarılar dilemeyi ihmal etmeyen Arslan’la eski öğrencileri hasret giderdi.

Balıkesirspor’da geçtiğimiz hafta içindeki idmanlara geç katılan ve kadro dışı bırakılan Hasan ve Okan’ın yanı sıra sözleşmesini tek taraflı fesheden Santos kadroda yer almadı. Ayrıca çeşitli gerekçeler göstererek Bal-Kes’le ilişiğini kesen Vitor Gomes ve Uğur da maçta mücadele etmedi. Rakip Başakşehir ise tam kadro Balıkesirspor’a karşı oynadı.