SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Oyuncu değişiklikleri sonucundaki kayıplarda Hamzaoğlu özür dileyip sorumluluğu üstlenirken artık yeni bir dönem başladı… Aslan'ın teknik patronu oyun içindeki hamleleri ile son 2 maçta 6 puan toplayıp takımını şampiyonluk yarışında tuttu

G.SARAY sezon boyunca badire üstüne badire atlatırken ligde son haftalarda kendine gelebildi. Teknik direktör değişimi ile birlikte tüm oyun planları da değişirken teknik direktör Hamza Hamzaoğlu da sarı-kırmızılılara ısınma döneminde yaptığı hatalarla puanlar yitirildi. Özellikle oyuncu değişiklikleri ile yaşanan kayıplar sonrasında Hamzaoğlu, alışılmışın dışında bir tavır sergileyerek herkesten özür dileyip tüm suçu üstüne aldı.

BU hareket tartışılsa da son 2 haftada Hamza Hamzaoğlu'nun oyuncu değişiklikleri ve saha içindeki plan değişiklikleri sarı-kırmızılı kulübün hanesine 6 puan daha yazdırdı…

KONYA'YA ‘UMUT' BULUT!

G.ANTEP karşısında Bruma ile Yasin Öztekin'i kulübeye çekerek herkesi şaşırtan Hamzaoğlu, B planı olarak ikiliyi yanında tuttu. Maçın son bölümünde hem Bruma hem de Yasin'i sahaya sürüp dengeleri bozan Hamzaoğlu'nun B planı işe yaradı.

HAMZAOĞLU, B planı ile Akhisar maçında da gülmeyi başardı. Bu kez Bruma ile Yasin'i ilk 11'de maça başlatan Hamzaoğlu, 21. dakikada iki oyuncunun kanatlarını değiştirip rakibin oyun düzenini bozdu… Bu hamle sonrasında kanat akını ile gelen Burak Yılmaz golü sarı-kırmızılıları zirve yarışında tutarken Hamzaoğlu ve ekibi de B planı ile gelen galibiyetin sevincini yaşadı.

BU hamleler Hamza hocanın artık G.Saray'da ilk günlerinde yaşadığı sorunları geride bıraktığını gösterirken Konya maçı için de B planı ihmal edilmedi. Umut'u kulübeye çekecek olan Hamzaoğlu, skor avantajını yakalayamamaları halinde ise golcüsünü sahaya sokarak 3 puanı almak için hazırlıklarını da yaptı.

Vatan

Yayınlanma Tarihi:10:02,