SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den Kenan Evren hamlesi

SARI-LACİVERTLİLER, malum sürecin hala sürdüğünü ima etti. Kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve beraberindeki yöneticiler, Mili Eğitim Bakanlığı'nın Kenan Evren Lisesi konusunda kamuoyunu nasıl aldattığı belgeleriyle ortaya koyacak.

Güncellenme: 11:28, 07/05/2015
Fenerbahçe’den Kenan Evren hamlesi

AMK ÖZEL / İrfan YİRMİBEŞ

Fenerbahçe’de Kenan Evren Lisesi’nin kulübe devredilmemesinin ardından  Milli Eğitim Bakanlığı’nın sarı-laciverlileri suçlayan açıklamasına büyük tepki var.

Asbaşkan, Turhan Şahin, bakanlığın basın açıklamasına yönetim olarak resmi bir cevaplarının olacağın belirterek, “1-2 gün içerisinde yeni bir basın toplantısı düzenleyip, tüm gerçekleri kamuoyuna açıklayacağız” dedi.

Bakanlığın verdiği bilgilerde birçok yanlışın olduğunu belirten yöneticiler de, 3 Temmuz sürecinin hala devam ettirildiğini  vurgulayarak, taraftarları birlik ve beraberlik içinde olmaya çağırdı. SARI LACİVERTLİLERİN itirazları şöyle.

RAKAMLAR ORTADA

İmzalanan protokolde belirtilen yükümlülüklerin kulüp tarafından yerine  getirilmiş olduğu  ve Fenerbahçe’nin haklılığını  doğrulayan belgeler var. Okul yapım tarifesine göre 2014 fiyatlarıyla 27.5 milyon TL olan bedele karşın Fenerbahçe’nin 54 milyon TL harcama yapmış olduğu ortaya çıktı.

Yayınlanma Tarihi:10:39,