SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bucaspor’dan rekor prim

PTT 1'inci Lig'de bitime 3 hafta kala düşme potasından kurtulamayan Bucaspor'da yönetim, kümede kalmanın primini toplam 1 miyon 250 bin TL olarak açıkladı.

Güncellenme: 13:20, 07/05/2015
Bucaspor’dan rekor prim

Aralık ayında göreve geldikten sonra ödemeler konusunda hassasiyet gösteren Çetin Kayışlı başkanlığındaki yönetimin, ligde kalınması halinde söz konusu rakamı futbolcuların hesabına yatıracağı bildirildi. Bu arada pazar günü deplasmanda play off mücadelesi veren Samsunspor’la oynanacak zorlu karşılaşmanın galibiyet priminin de toplam 500 bin TL olduğu öğrenildi.

Bucaspor’u ligde tutmak için tüm çabayı harcayacaklarını belirten Başkan Kayışlı, “Son 3 maçta yenilmedik. Kalan üç haftada bize yetecek puanları toplayacağımıza inanıyoruz. Rakipler kim olursa olsun, Bucaspor istediğini alacak” diye konuştu.

Samsunspor maçının hazırlıklarını sürdüren Bucaspor’da kasığında ödem bulunan golcü İskender, sol arka adalesinde zorlama olan santrfor Deniz ve sağ arka adalesindeki sakatlığı süren orta saha Nsaliwa’nın antrenmanlara çıkmaması teknik ekibi kara kara düşündürüyor.