SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Denizli’den yeni kehanet

Futbol yorumcusu Mustafa Denizli, 32. haftada oynanacak Galatasaray- Beşiktaş derbisine atıfta bulunarak "Lig tablosuna bakarsak Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne gitmesi garanti gibi" yorumunu yaptı.

Güncellenme: 09:23, 05/05/2015
Mustafa Denizli’den yeni kehanet

Galatasaray’ın Akhisar Belediyespor’u 2-0 yenerek zirve yarışını sürdürdüğü karşılaşmanın ardından lig yarışıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

‘Kehanetleriyle’ ünlü yorumcu, Şampiyonluk yarışında her şeyin değişebileceğini belirtirken, “Gelecek hafta Beşiktaş ve Galatasaray içeride oynuyor. Bu maçları kazanamazlarsa zaten şampiyon olmasınlar. Bence 33. haftadan 34. haftaya 3 takım değil 2 takım kalacak şampiyonluk için. İçerideki maçlarını kazanmanız gerek. 3 takım da 33. haftaya kadar puan kaybetmez. 33. haftadaki Galatasaray-Beşiktaş maçından her sonuç çıkabilir. Beşiktaş’ın da Galatasaray’ın da kazanması sürpriz olmaz. 5’te 5 yapma ihtimali Fenerbahçe’nin var. Diğer takımdam biri 5’te 5 yapamayacak. Bu tablo Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’ne direk veya endirekt en yakın takım olduğunu gösteriyor. Eleme grubuna garanti gidecek gibi duruyor” yorumunu yaptı.