SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Allah şifa versin”

Galatasaray'ın eski Başkanı, mevcut başkanın açıklamalarına sert yanıt verdi. Ünal Aysal, Duygun Yarsuvat'a fena yüklendi. "Her gün biraz daha netleşen bu psikolojik sorun ve zihinsel yıpranmışlığın sorumlusu ben olmadığım gibi maalesef devası da bende bulunmamaktadır" ifadesini kullandı.

Güncellenme: 07:34, 04/05/2015
“Allah şifa versin”

AMKSPOR

Galatasaray’ın eski başkanı Ünal Aysal, hakkında “Garip borçlanmalar yapmış. Daha başka şekilde ifade ederim ama çok ağır olur” açıklaması yapan Başkan Duygun Yarsuvat’a çok sert bir yanıt verdi.

Aysal şunları söyledi:

Yarsuvat’ın bu mesnetsiz ve saçma sapan ifadelerini bütün Galatasaraylılar gibi ben de şaşkınlıkla ve üzülerek izledim. Bu arkadaşımızın çok kısa süren başkanlık döneminde, geleneklerimizin hilafına ve de başarı için çalışmak yerine bir önceki başkanı devamlı suçlayarak günü kurtarma ve başkalarının sırtından reyting yapma telaşının dışında hiçbir başarısı olmadığı herkesin malumudur.

Bu kısa dönemin bütün Galatasaraylıların bir an önce bitmesini beklediği ve de unutmak isteyeceği tam bir düş kırıklığı olduğu da bilinen bir gerçektir. Daha önce çok kısa bir cevapla sonlandırmaya çalıştığım ama her fırsatta tekrarlamakta ısrarlı olduğu, bugüne kadarki bütün anlamsız beyanları gibi bu son ifadeleri de kendisi adına utandırıcıdır. Ancak her gün biraz daha netleşen bu psikolojik sorun ve zihinsel yıpranmışlığın sorumlusu ben olmadığım gibi maalesef devası da bende bulunmamaktadır.

Allah’tan yakınlarına sabır ve kendisine acil şifalar dilemekten başka da elimden bir şey gelmemektedir. Şahsıma yöneltilen saçma sapan ve gerçek dışı suçlamalara ise 28 Mart 2015 Genel Kurulu’nda camiamız, bütün komplo ve oyunlara rağmen, verdikleri büyük destek, gösterdikleri sevgi ve takdir oyları ile benim yerime en net ve açık cevabı vermiştir. Hiçbir caydırma ve sindirme teşebbüsü Galatasaraya olan bağlılık, ilgi ve sevgimi azaltamayacaktır.

Yayınlanma Tarihi:07:30,