SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Satılmaları teklif dahi edilemez

Dursun Özbek, Turgay Kıran, Ahmet Özdoğan... Kim başkan olursa olsun taraftarın istediği belli: Sneijder, Muslera ve Felipe Melo asla satılamaz, hatta satılmaları teklif dahi edilemez!

Güncellenme: 10:38, 03/05/2015
Satılmaları teklif dahi edilemez

AMK GAZETE / Bahadır ÇOKİŞLER

GALATASARAY’ın yeni başkanı 23 Mayıs’taki kongre sonucu belli olacak. Duygun Yarsuvat’ın ardından koltuğa oturmak için 3 aday yarışacak. Bu isimler mevcut yönetimde başkan yardımıcı olarak görev yapan Dursun Özbek’in yanı sıra Turgay Kıran ve Ahmet Özdoğan. Seçime günler kala tüm adayla doğan olarak projelerini anlatıyor, camiaya sözler veriyor. Taraftarlar ise tek bir şey istiyor. Sosyal medyada görüş bildiren sarı-kırmızılılar, futbol şubelerinde ne değişirse değişsin 3 oyuncuya kesinlikle dokunulmamasını istiyor. Bu futbolcular Wesley Sneijder, Fernando Muslera ve Felipe Melo…

‘KAYNAK YARATALIM’ DİYE!

2016’da sona erecek sözleşmesini uzatmak isteyen Sneijder, şu ana dek amacına ulaşamadı. Yeni başkanın Hollandalı yıldızla mutlaka nikah tazelemesi isteniyor. 2018’e kadar sözleşmesi bulunan Muslera’ya bazı Premier Lig kulüplerinin talip olduğu biliniyor. Maddi kaynak yaratma uğruna Muslera satılırsa, taraftarın büyük tepki göstereceği belirtiliyor. Melo’nun adı ise bazı Brezilya takımlarıyla anılıyor. Taraftarlar, 1 yıl daha kontratı bulunan sambacının kesinlikle tutulması gerektiğini ifade ediyor.