SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin Balıkesirspor’u 4-3 yendiği maçta 2 gol atan sarı-lacivertlilerin Senegalli golcüsü Moussa Sow, gelecek maçlarda olmaması gereken şeyler yaptıklarını söyledi.

Sow, maçtan sonra yaptığı açıklamada, ilk yarının kolay olmadığını belirterek, “İlk yarıda kalemizde 3 gol gördük. Önümüzdeki maçlarda yapmamamız gereken şeyler yaptık. Maçta olumlu şeyler de vardı. Dört gol atmayı başardık ve 3 puanla ayrıldık” diye konuştu.

Maçın devre arasında ikinci yarıda kazanmaları gerektiğini konuştuklarını anlatan Sow, şunları kaydetti:

“Devre arasında 3-3’lük skorla içeriye girdiğimizde, başımızı havaya kaldırmamız ve bu maçı kazanmamız gerektiğini konuştuk. Birbirimizi destekledik, takım halinde inancımızı ortaya koyduk. Karşımızda Balıkesirspor vardı. Attıkları 3 gole saygı duymamız gerekiyor. Rakibimizi küçümseyemeyiz. Yediğimiz 3 gol bizim için bir utanç da değildir. Sonunda 3 puanla ayrıldığımız için mutluyuz.”

Bir soru üzerine, rakibi küçümsemediklerini bir kez daha vurgulayan Senegalli golcü, “Belki biraz rakibe saygı eksikliği yaşadık maçın başında ama küçümsemek gibi bir durum olamaz. Rakibimizin kaybedecek hiçbir şeyi yoktu. Her şeyini ortaya koyan bir takım vardı karşımızda. Bunun sonucunda böyle bir karşılaşma oldu” diyerek sözlerini tamamladı.