SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray'da 23 Mayıs'ta yapılacak Genel Kurul için Dursun Özbek, Ahmet Özdoğan ve Turgay Kıran, Divan Kurulu'na yaptıkları başvuru ile başkan adaylıklarını resmileştirdi. Kıran ile Özdoğan'ın listelerinde üyeleri ile ilgili ilginçlikler ise dikkat çekecek cinstendi…

ERAN TAPAN'IN SEÇME VE SEÇİLME HAKKI YOK

Kıran'ın listesindeki Eran Tapan'ın, üyelik aidatını yatırmadığı için tüzük gereği seçme ve seçilme hakkı bulunmuyor. Bu yüzden Tapan, listeden çıkarılacak.

LİSTEDE OLDUKLARINDAN HABERDAR DEĞİLLER!

Turgay Kıran'ın disiplin kurulunda yer alan Oral Yılmaz ile denetim kurulunda yer alan Vedat Gürer, aynı zamanda Dursun Özbek'in Disiplin Kurulu listesinde yer alıyor. Oral Yılmaz ve Vedat Gürer, Kıran'a, olumsuz yanıt verdiklerini, listede yer vermesine şaşırdıklarını belirtti.

KARI-KOCA GENEL KURULDA BİRBİRLERİNE RAKİP OLDU

Genel kurul üyesi Tuncay Çobanoğlu, başkan adayı Ahmet Özdoğan'ın listesinde yer alırken eşi Pelin Atılgan Çobanoğlu ise 23 Mayıs'taki kongreye bir diğer aday Turgay Kıran'ın listesinde girmeyi tercih etti. Çobanoğlu ailesi kongrede birbirine rakip olacak.

KIDEMLERİ KURULLAR İÇİN YETERLİ GELMEDİ

Özdoğan'ın listesinde yer alan 3 isim ise görev almak adına tüzük gereğince yeterli kıdemleri olmadığı için liste dışı kaldı. Yönetim kurulu dışında, disiplin ve denetleme gibi kurullar için aday gösterilen Neslihan Cengiz, Bedri İlhan Tüzün ve Tankut Hülagü, üyelik süreleri yeterli olmadığı için listeden çıkarılacaklar.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:00:09,