SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

KULÜBE ihtarname çektikten sonra 5 maç boyunca formaya hasret kalan ve Bursaspor'la oynanan kupa maçına 11'de başlayan Diego, ligdeki Balıkesir karşılaşması öncesi formaya yine göz kırpıyor. Sakatlığını atlatmasının ardından teknik heyetin de özel olarak ilgilendiği 10 numara'nın, Mehmet Topal ve Selçuk'la yan yana oynayınca performansında gözle görülür bir artış gözlendi.

30 yaşındaki yetenekli oyuncu şu an için 90 dakikayı çıkaracak durumda değil ancak sakatlığından ötürü tedavisi devam eden kaptan Emre Belözoğlu'nun yarına kadar hazır hale gelmemesi durumunda Bal-Kes'e karşı takımının en önemli kozu olacak.

MEIRELES DE İYİLEŞTİ

TAKIMLA idmanlara başlayan Meireles de formayı zorlasa da teknik direktör İsmail Kartal Bursaspor maçında diri görüntüsü ve rakibin kapalı defans yapma taktiğinden dolayı Kadıköy'de tercihini büyük ölçüde Diego'dan yana kullanacak. Öte yandan hocası İsmail Kartal ile de konuşan Brezilyalı, “Tıpkı Bursa maçında olduğu gibi zorlandığım anlarda size ‘beni değiştirin' derim” diyerek ‘Hazırım' mesajı verdi.

Vatan

Yayınlanma Tarihi:07:46,