SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türk Telekom Arena’da Galatasaray ile Medicana Sivasspor arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasının 32. dakikasında Sabri Sarıoğlu, sol ayağıyla kontrol ettiği meşin yuvarlağı muhteşem bir vuruşla filelere gönderdi.

Skoru 1-1’e getiren bu gol aynı zamanda Sabri Sarıoğlu’nun 457 günlük gol hasretini bitirmiş oldu. Sabri Sarıoğlu’nun sağ ayağıyla attığı bu muhteşem gol sonrası sosyal medya adeta patladı.

İşte gol sonrası atılan ‘Tweet’ler:

@MuratKazanasmaz Bugün cidden ters giden bir şeyler var. Korkmaya başladım. Sabri bile gol attı, hem de sol ayağıyla. [email protected]_korkmaz Ve; İbrahim Üzülmez’in sol ayakla attığı gol 2 numaraya iniyor.

@RdvanUnal Sağ ayağına 500 sayfa yazı yazıldı, sonuna da eklendi, sol ayağıyla 90’a taktı diye.. Reyiz

[email protected] Sabri hem de sol ayağıyla gol attı. Bu maçta her şey olabilir [email protected] Sabri meğer solakmış. Yıllar süren bir yanlış anlaşılma bu akşam çözülmüş oldu.

[email protected]_10 Sabri acaba bundan sonra solunu mu kullansa şut için? Yıllardır yanlış ayakla şut çekiyormuş.

@yonetmengokhan Sabri sol ayağı ile vurdu, sağ ile vursaydı gol olmazdı. Demek ki Sabri bunca zaman yanlış ayağını kullanmış.

@saatoldu Sabri sol ayağıyla müthiş bir gol atalı birkaç saat oldu. (Kendi bile inanamadı)

@Gzmkandmrr Arkadaşlar Sabri gol atmış 5. günün şafağında doğuya bakın.

@OdunHerif Tarihte bugün; “Sabri sol ayağıyla manyak bi gol attı!”

@musaerengul Selam. Sabri sol ayağıyla gol attı da mesaj atmak istedim. İyi misin? Barışmak için atmıyorum yanlış anlama, merak ettim sadece.

Hürriyet