SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ziraat Türkiye Kupası'nda Bursaspor karşısında alınan galibiyet sonrasında Fenerbahçe'de kaptanlardan takım arkadaşlarına önemli uyarılar geldi.

Kupada yarı finalin ilk maçının kazanılmasına rağmen henüz hiçbir şeyin bitmediği görüşünde birleşen Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel, Bursa dönüşünde sıcağı sıcağına arkadaşlarıyla bir toplantı yaptılar.

Bu toplantıda kaptanlar, “Çok zor, çok stresli bir döneme girdik. Artık birbirimize daha tahammüllü olmalıyız. En ufak gevşeklik olmasın. Burada herkes kendini kanıtlamış oyuncular. Herkes kendine düşen görevi iyi biliyor. Dişinizi sıkın, önümüzde 8 maç kaldı. Biz her maça tam konsantre olursak herkesi yeneriz. Kupada oynadığımız oyunu ligde de oynamamız gerekiyor” dediler.

‘ALNIMIZIN AKIYLA AYRILALIM'

Süper Lig şampiyonluğunun da önemine dikkat çeken Emre ve Volkan, “Bu yıl bize Ziraat Türkiye Kupası tek başına kesinlikle yetmez. Ligde alacağımız şampiyonluk buradaki herkesin geleceğini direkt etkileyecek. Sadece bizim değil tüm camianın. O yüzden bize çok düşüyor. Saha içinde saha dışında yardımlaşarak bu süreci alnımızın akıyla atlatalım” diye konuştu.

Habertürk